Woningprijzen in Polen – II 2026

Mediaanprijzen per m² in de 17 grootste steden volgens de Poolse Nationale Bank (II 2026) en per powiat volgens GUS. Na elke publicatie automatisch bijgewerkt.

Steden (NBP)

Stadnieuwbouw · Vraagprijsnieuwbouw · Transactieprijsbestaande bouw · Vraagprijsbestaande bouw · Transactieprijs
Białystok12.00610.92610.387–
Bydgoszcz11.68010.7759.2388.342
Gdańsk17.11614.49116.38414.035
Gdynia14.29812.88714.58312.267
Katowice12.70011.8408.9978.102
Kielce10.64810.4028.7098.193
Kraków16.86715.92316.83814.792
Lublin11.94310.88910.37310.219
Łódź11.8379.9458.9838.020
Olsztyn10.45410.6819.9588.941
Opole12.02611.62510.3829.215
Poznań13.90912.76612.49710.891
Rzeszów11.21410.32911.17210.974
Szczecin13.72411.4279.8159.363
Warszawa18.48816.78319.05916.723
Wrocław15.57514.31213.52912.590
Zielona Góra9.6549.4589.1838.633

PLN/m²

Powiats (GUS)

De GUS-cijfers verschijnen na de eerste update.

Waar komen deze cijfers vandaan?

De Poolse Nationale Bank publiceert elk kwartaal gemiddelde vraag- en transactieprijzen van appartementen in 17 steden (database BaRN). GUS publiceert mediane transactieprijzen uit notariële akten per powiat. De medianen van POLODOM berekenen we uit actieve advertenties. Alle prijzen in PLN per m², nieuwbouw en bestaande bouw apart.